Pasaules karu apskats

Day 666, 13:47 Published in Latvia Latvia by AIRNewbie
Karsh eASV
eASV vs eIndoneezija / eKolumbija
Kā varbūt zināms, eIndonēzija tika pilnībā izspiesta no eASV un tā kā viņai vairs nebija robežas ar eASV, tad viņi arī vairs nevarēja uzbrukt (pirms lielajiem kariem viņi bija gājuši caur eJapānu, kura tagad to vairs neļauj). eIndonēzijas stratēģi izdomāja gājienu ar zirdziņu un kopā ar eKrieviju sponsorēja eKolumbijas uzbrukumu eASV caur eMeksiku. Līdz ar to paskatoties pasaules kartē var redzēt, ka pašlaik 4 eASV reģioni, tai skaitā 2 High Oil pieder eKolumbijai un eKolumbija turpina uzbrukt.

eASV vs eKrievija
eKrievija arī tika jau daļēji izspiesta ārā, taču aptuveni nedēļu atpakaļ saņēmās un pēdējo nedēļu katru dienu atkal paņēma pa vienam vai diviem maznozīmīgiem štatiem. Jāsaka gan, ka cīņas bija nelielas un vairāk līdzinājās treniņkariem nekā īstām cīņām. Tagad izskatās, ka eASV ir pārgājusi pretuzbrukumā, taču pagaidām joprojām cīņa ir par maznozīmīgiem štatiem. Interesantāki notikumi ir gaidāmi pašā tuvākajā laikā, bet par tiem tālāk.

eASV vs ePortugaale
ePortugāle ir izpildījusi līguma noteikumus un atkāpusies no visiem saviem eASV reģioniem. Vairs nevaru atrast, bet liekas, ka noteikumi bija 200 goldi par štatu, taču varbūt kļūdos un summa bija mazāka. Katrā ziņā eASV bija visai iepriecināta par šādu pavērsienu, taču portugāļi, protams, turpinās uzbrukt tikai nu jau citu valstu uzbrukumu ietvarā.

Karsh eHorvaatijaa
eUngārija sāk uzbrukt savam senajam kaimiņam un ienaidniekam - eHorvātijai. Uzbrukums bija nenozīmīgā reģionā, taču šī cīņa izvērtās par otro garāko eRepublikas karu vēsturē četrarpus stundas virs standarta 24 stundu termiņa. (Tiem, kuri nezina kā notiek ilgās kaujas, sk. zemāk.)
Šajā cīņā eUngārija viena pati cīnījās pret visu EDEN aliansi. Zaudēja un pie tam izlietoja aptuveni 20 000 zeltus, kas ir daudz pat tik bagātai valstij.
18 stundas pēc kara sākuma (t.i., kamēr notika lielā kauja) eSerbija uzbruka eHorvātijas bagātajam rajonam Slavonijai. Atkal viena pret visu EDEN aliansi. Un arī zaudēja.
Plašāk par kara norisi variet lasīt šajā ļoti izsmeļošajā horvaatu rakstaa .

IIsumaa par to kaa notiek kaujas, ja nu kaads nezina
Cīņa normāli notiek 24 stundas, kuru laikā uzbrucējam ir „jānojauc siena”, kuras izmērs ir atkarīgs no iedzīvotāju skaita reģionā un aizsardzības sistēmas esamības/neesamības. Ja pēc 24 stundām rezultāts ir pa vidu starp „Conquer” un „Secure” = „sienas” vidū, tad cīņa ilgst līdz brīdim, kad tiek sasniegts kāds no stāvokļiem. Kā hokejā zelta vārti. .

Ko mums maaciities no ciinjaam Horvaatijaa?
Tikai to, ka vienotībā ir spēks. Kamēr PEACE kodols - eIndonēzija, eUngārija, eKrievija, eSerbija un daļēji ePortugāle, eFrancija, eIrāna un eTurcija - bija vienots spēks, tikmēr PEACE, kuras sastāvā arī mēs esam, bija neapturami. Tagad rūdoties grūtībās EDEN ir apvienojušies daudz ciešāk un daudz labāk prot sadarboties kaujas laukā pretstatā PEACE, kurā katra no lielvalstīm, darbojas savā vaļā un praktiski nekoordinē uzbrukumus un aizsardzību. Kur ir pazuduši PEACE stratēģi un diplomāti?!? Kas ir noticis ar savstarpējiem līgumiem?!?

Kas gaidaams tuvaakajaa laikaa?
Vēl viena episkā cīņa par eAmerikas cietoksni – Floridu. Tai gatavojas gan krievi, gan amerikāņi. Interesanti, ka pats eASV aizsardzības ministrs ir visai pesimistisks par turpmākajām kaujām. Taču arī krievi atzīst, ka otras iespējas viņiem tik drīz nebūs, jo šāds uzbrukums maksās ļoti, ļoti dārgi.
eUngārija un eSerbija visticamāk, ka turpinās uzbrukt eHorvātijai. eUngārija iespējams arī eKanādai.
eTurcija iespējams izmantos situāciju un atkal uzbruks eGrieķijai.
eIrāna iespējams turpinās ofensīvu eKanādā.
Galvenais jautājums ir - kura no aliansēm spēs labāk koordinēt savus uzbrukumus / aizsardzību. PEACE pašlaik it kā ir bagātāka un spēcīgāka, taču izskatās, ka EDEN/FORTIS ir labāk koordinēti. Cerams, ka es maldos un PEACE stratēģi izveidos labu uzbrukumu.

P.S. Militaari speeciigaakaas valstis eRepublikaa
Vienkārši sareizināts iedzīvotāju skaits ar vidējo spēku. Reāli var drusku atšķirties militāro rangu dēļ, taču tendenci noteikti parāda.
1.Hungry : 85311
2.Indonesia : 78953
3.Usa : 62883
4.Russia : 60623
5.Romania : 53565
6.Spain : 46048
7.Serbia : 40450
8.France : 40203
9.Poland : 34447
10.Greece : 32772

Latvija: 12647



P.P.S. Turpmāk šajā laikrakstā būs tikai līdzīgi politiski un ekonomiski apskati vai mana viedokļa izteikšana par kādu aktuālu jautājumu, tā ka, ja interesē, nepaslinkojiet, pabrauciet uz augšu un nospiediet Subscribe.