A kongresszus döntött – kórházat telepítenek Szegedre + Dél-Alföld Krónikája II.

Day 481, 08:11 Published in Hungary Hungary by Ludrew

A kongresszus döntött – kórházat telepítettek Szegedre

Tegnapi hírünkben számot adtunk arról, hogy ha a kongresszuson átjut a „kórháztörvény”, akkor már biztossá válik, hogy 320 goldért cserébe a Sniper Luxury Hospital cégtől vásárolnak Q5-ös minőségű wellnessnövelő épületet, amit Szegeden fognak installálni. Nos, a szavazás pár perccel ezelőtt fejeződött be, és újságunk büszkén közölheti a hírt: a kongresszus egyhangúlag 16 igennel fogadta el a törvényjavaslatot. Így most már biztossá válik, hogy a Dél-Alföld az egyik – ha nem a legbiztonságosabb és legvonzóbb régióvá válik: hiszen nem csak a gabonaértéke a legmagasabb a területnek, de már kórházat is kapott, ráadásul tervbe van véve a védelmi rendszer kiépítése. Lapunk megkereste NicoSianipart, a cég tulajdonosát, hogy megtudjon néhány részletet az üzletről. Az indonéz Field Marshall, az első szegedi csata hőse elmondta: első cégét 5 hónapja alapította, ami gyémántokkal üzletelt, mára ezt már eladta. A kórházgyár mindössze 2 hónapos és ez az első terméke – 20 nap alatt készült el. Az egyébként szokásos 350 goldos árból - kedvezményt téve a magyar népnek - leszámolt 50-et, erre még 20 arany jön a licenc miatt, így kapjuk meg a végösszeget. A cégvezér egyébként igen lelkes volt, nyilatkozatában kifejtette, hogy büszke arra, hogy a kórházat pont Magyarországon állítják föl, abban az országban, amelyet ő maga is nagyon szeret, sok barátja van innen az eRepnek köszönhetően. Lapunkon keresztül üzeni, hogy készüljünk a harcra, addig meg sem áll, amíg vissza nem szereztük az összes Románia által elfoglalt régiót.






A Dél-Alföld Krónikája – II. rész

Előző számunkban a román-magyar háború kitörésénél hagytuk abba Szeged történelmének részletezését. Az első világháborúként is ismert katonai konfliktus – amely máig tart – augusztus 28-án tört ki, egy nappal később pedig Kassa és Szeged román kézre került, amiben az ellenfelünk erőfölényén kívül jelentősen közrejátszott a sok bug is. A kroovy-kormány közölte, hogy mindent meg fog tenni azért, hogy visszaszerezze a területeknél, az adminoknál már jelezték is a szerver problémáit. Mint ma már tudjuk, a román adminisztrátoroknál ez túl sok vizet nem zavart. A régió polgármestere ekkor szilard69-volt, aki ma Indonéziában lakik, amint letelt a polgármesteri ciklusa, és a játék lehetővé tette elhagyta Magyarországot – pontosabban Romániát. A megszállás alatt a Mi Magunk Mozgalom lapja, a Büszke Hazafi, a Magyar Szó, a Magyarinfo, a Turul, a Fittyfiritty és a Csanád Vidéke informálta a lakosságot. Tiburzio meghirdette a bojkottot –azt tanácsolta a magyaroknak, hogy ne vásároljanak románok által gyártott termékeket. Szegeden működő jelentősebb cég volt ezidőtájt az MT Real Estate és az EMK ételgyár, amely csak magyar munkásokat alkalmazott. Tamastoro, Kassa polgármestere a magyar összefogást sürgette, és a V1-ben – akkor még csak sejthető – RW rendszerében bízva az ellenállás kiépítését próbálta megvalósítani. Terve szerint a magyarok az eHangya Szakszervezetet használták volna föl arra, hogy álcázzák valódi tervüket.





Következő számunkban folytatjuk a krónikát, az utolsó polgármesterválasztással, és Szeged sorsával a V1-ben. Kérjük olvasóinkat, hogy ha elnyerte tetszésüket a cikk, voteoljanak és fizessenek elő lapunkra a „subscribe” gomb lenyomásával.