«Перші кроки»: Стаття друга

Day 976, 02:31 Published in Ukraine Ukraine by kwatra
http://i46.tinypic.com/2jbv1pc.jpg">http://i45.tinypic.com/11vs3g4.jpg">

Доброго дня. Хочу продовжити тему, яку почав зовсім нещодавно — Проект «Перші кроки». Проте, хочу відразу зауважити, що мною вирішено цей проект заморозити. Як всім відомо, реалізовувати ідею має ініціатор, але оскільки у найближчому майбутньому у мене не буде часу на це — моє рішення виглядає, погодьтесь, цілком логічно. При цьому, працюючи над проектом далі я зрозумів, що ці зміни доволі незначні і при тому, можуть бути не повністю ефективні. Потрібно змінювати саму систему Міністерства Освіти, проводити реформу і створити незалежну та дієву корпорацію допомоги з повним державним забеспеченням — така моя суб’єктивна думка, але до цього ми повернемось дещо пізніше.

У цій статті ми будемо говорити не про це, а про питання та зауваження, які виникли під час обговорення попередньої статті. І хоча суттю мого опусу було те, що держава має забеспечувати донейтом новачків хлібом — всі зауваження були стосовно бета-розпорядку дня. Напевне, ніяких претензій до такої системи дій не було і це добре. В принципі, бойові баталії вже трошки стихли, тому мені має перепасти трошки уваги. Отже, розпочнемо.



1. Хтось сказав, що розпорядок дня важкий. Мушу з вами не погодитись — такий варіант один із найуспішніших, адже новачку варто лише запам’ятати на пам’ять одне речення: «Навчатись стільки-то годин, праюцвати і тренуватись стільки, а відпочивати ось стільки». І нічого більше. І не потрібно кожного разу заглядати у статтю для новачків, щоб згадати розпорядок. Я вважаю, що він і надалі має бути саме таким: легким і сталим, без змін кожного дня.

2. Так, без 11ти днів роботи новачок дуже багато втрачає — мушу з вами погодитись. Перший «Сумлінний Працівник» має стати основним грошовим фондом newbie, тому залишати без роботи їх не можна. Але при цьому, забеспечити роботою можуть тільки державні шахти. При такому розкладі карт потрібно наголосити, що ця робота лише тимчасова і стане, свого роду, переправою у світ великої праці. Це потрібно зробити, щоб усі новачки не пішли у harvester’ів, адже першою думкою звичайно буде те, що потрібно вдосконалювати саме робочий скілл, а не той, який будеш використовувати у майбутньому. Також, потрібно, щоб Міністерство Економіки і Фінансів розписало ситуацію на ринку праці і дало певні рекомендації. Тоді ми можемо розраховувати на адекватну поведінку новоприбулих.

3. Є зауваження, що новачки мають отримувати якомога більше досвіду, тобто і працювати, і тренуватись, і навчатись, отримуючи +6ep кожного дня. Можливо. Тоді потрібно змінити показники хлібу і випускати +3Well та +5Happ. Тоді розпорядок виглядатиме наступним чином: Навчання 9; Робота 4; Тренування 2; Відпочинок 9.

4. Після досягнення новачком 5 рівня(або іншого, який запропонує Міністерство Оборони) навичку роботи і виявленого ним бажання бути армійцем, йому потрібно запропонувати Попередню Військову Підготовку. Вона включатиме новий розпорядок дня, зі збільшенням тренувань воєнного скіллу та військові маневри, десанти під патронатом досвідчених командирів. Таку П.В.П. можна проводити на базі «Бойових Слоненят».

5. Щодо виїзду закордон. Цей проект розрахований не на тимчасове користування, а на довгострокову перспективу. Звісно, можна влаштувати чартерні рейси Київ—Владивосток, Київ—Будапешт, Київ—Афіни, але це вже не моя прерогатива.


Мабуть, на цьому все. Здається, більше толкових зауважень не отримав, але якщо я щось випадково пропустив — вкажіть. Обговорення можна продовжувати на форумі. Також, було б чудово, якби Ви перенесли хороші коментарі у вищевказану тему, адже вишукувати розумні зауваження серед статей набагато важче, ніж перечитати форумний топік.

Дякую за увагу.