Vissza a gyökerekhez: Nagy-Britannia belépett a PanAm-be

Day 1,193, 04:48 Published in Hungary Hungary by Tomi_ur
Székesfehérvár, 1193. nap, 04:47 erep idő szerint (2011. február 25. 13:47)


PanAm-logó az angol közleményből

Sziasztok!

Az Egyesült Királyság tegnap hivatalosan is kilépett a PHOENIX-ből, és csatlakozott az USA-ból, Kanadából, Franciaországból, Brazíliából, Argentínából, Oroszországból, Japánból és Törökországból álló szövetségi rendszerhez, a PanAm-hez.

Anglia e “fájó szívvel” meghozott döntését, mint ahogy azt az átlépést bejelentő közlemény írja, hónapokig tartó tárgyalások előzték meg. Azt ki kell emelni, hogy Anglia mindenek előtt magyarázatot kívánt adni barátainak, Szerbiának, Macedóniának, Magyarországnak és Szlovéniának e lépéséről. Így mindenek előtt Anglia arra hívná fel a figyelmet, hogy e döntés nem e barátai ellen irányul, hanem, egy, az angol kongresszus nagy többsége által elfogadott elhatározás, amelynek indoka, hogy jelenleg ez szolgálja a legjobban az Egyesült Királyság érdekeit.

Ez egyébként érthető is, ha ránézünk a térképre: Nagy-Britannia nyugatról az USA-val és Kanadával, délkeletről Franciaországgal határos, északkeletről pedig az EDEN-tag Norvégiával. Egy Angliát fenyegető többirányú támadás tehát reális lehetőség lenne, ha Anglia nyíltan elkötelezné magát az NWO mellett.

Az angolok mindamellett megköszönik nekünk az elmúlt két évet, annak összes segítségével, támogatásával és barátságával együtt, amit soha nem felejtenek el, illetve reményüket fejezik ki aziránt, hogy továbbra is jó viszonyban maradunk egymással, illetve Szerbia esetében remélik a bérleti szerződés fenntartását, és a szerb MPP újrakötését.

Az angolok - elmondásuk szerint - nagyon élvezték a PHOENIX-ben töltött időt, illetve a tagállamokkal, illetve vezetőikkel közös munkát, még egyszer nagyon megköszönik, hogy megmentettük őket, és büszkék arra, hogy ők is megmenthettek minket, és még fél oldalon keresztül hálálkodnak, tisztelegnek és emlékeznek a Közös Időkről.

Egy nagyon korrekt búcsúüzenetet hagyott tehát nekünk Anglia; aki tud angolul, annak ajánlom eredetiben is elolvasni.

Anglia tehát nagyon figyelt arra, hogy ne hagyjon rossz szájízt a PHOENIX-szel illetve az NWO-val való nyílt szakítása, és a korábbi Atlantis-tag USA-val való újbóli összeborulása. Nyilván nem akartak az NWO-nak a PanAm-mel több fronton határos legnyugatibb tagja lenni, ehelyett inkább a PanAm atlanti zónájának egyik keleti tagállamává váltak (ha Törökországot nem számítjuk), ekképp katonai fenyegetés csak az európai kontinens felől érheti őket.

Meg kell jegyezni azt is, hogy a PanAm-be való belépést nem követte MPP-kötési hullám, eltérően például Bulgáriától, aki az EDEN-be való belépését 8-10 EDEN-alliance egyszerre való megkötésével pecsételte meg. Nagy-Britannia így jelenleg csak orosz és brazil MPP-vel rendelkezik.

Nagy-Britannia PanAm-tagságának illetve a korábbi PHOENIX-tagokkal való jószomszédi viszonyának valódi próbaköve azonban, mint ahogy arra a közlemény burkoltan utal is, a Szerbiával való viszony lesz. Nagy-Britannia belépése a PanAm-be Szerbiának ugyanis megfelelő casus bellit szolgáltatna további brit régiók meghódítására, valamint Nagy-Britannia ugródeszkaként való felhasználására egy USA elleni hadjárathoz. Ezzel tehát pont az ellentétes hatást érnék el, mint amit a szerbekkel való bérleti szerződés megkötésekor kitűztek maguknak. Másfelől, ahogy a bejelentés is írja, már hetek-hónapok óta tartó egyeztetések folynak az angolok és a PanAm illetve más szövetségi rendszerek között, a szerbekkel való bérleti szerződés kb. egy héttel ezelőtt való megkötésekor következésképpen már nyilvánvalóan tudták a britek, vagy legalább is sejthették, hogy végül is a PanAm-be lépnek be. Kérdés tehát, hogy a szerbek hogyan fognak reagálni az elkövetkező napokban. Bulgária sem volt ugyanis szívbajos annak idején, amikor - bérleti szerződés alapján, területswapokkal - korábbi szövetségese, Irán területeire tett szert, majd az EDEN-be való átlépést követően e helyzetét kihasználva hozzálátott Irán ellenséges szándékú meghódításához.

A PanAm oldaláról pedig én alaposan elgondolkodtam volna azon, hogy az előzőek alapján vajon nem egy trójai falovat vontatok-e be Nagy-Britannai felvételével az Amerika-erődbe, amelynek megerősítésén előretolt bástyákkal mostanában annyira fáradoznak.


A legjobbakat!



Üdv,



Tomi_ur