Atsakymai ir akistata

Day 932, 12:24 Published in Lithuania Lithuania by Baneris

Temoje jau truputi atskleidžiau, ką rašysiu šiame straipsnyje. Tai mano minčių ir atsakymų straipsnis, kuris kilo po nacionalisto rašliavos apie partijas, kurios pasak jo yra marginalios. Filosofų vardo menkinimas, jo naudojimas menkinant partijas ir tiek žmogų, tiek filosofą. Tai buvo postūmis parašyti šį straipsnį ir rašyti partijų ciklą, per politinę prizmę.

Gerovės Sąjungos Partija?

Daug kilo komentarų, dėl juokingo pavadinimo ar dėl prilipinto žodžio partija. nematau nieko, kas būtų juokinga juk partija tai žodis reikšiantis institucijos statusą, o pasak Nacionalisto Sąjunga ir Partija vienodi žodžiai. Nežinau, kaip jums, bet taip man ne atrodo ir parašiau valstybinei lietuvių kalbos komisijai laišką su prašymu paaiškinti šių žodžių sąsajas. Atsakymas niekuo manę nenustebino -

Laba diena,
daiktavardis sąjunga vartojamas šiomis reikšmėmis: 1. asmenų, grupių, luomų susijungimas, susivienijimas bendram tikslui; 2. valstybių ar visuomeninis susivienijimas, organizacija;
partija: 1. politinė organizacija, reiškianti visuomenės sluoksnio idealus ir interesus; 2. grupė asmenų, surinktų ar paskirtų kuriam uždaviniui atlikti; būrys; 3. muz. daugiabalsio veikalo dalis vienam balsui ar instrumentui; 4. žaidimas nuo pradžios iki galo; 5. tam tikras gaminių, prekių (ppr. siunčiamų, gaunamų) kiekis (žr. „Dabartinės lietuvių kalbos žodyną“ (elektroninis variantas http://www.lki.lt/dlkz). Taigi žodyne šie žodžiai neteikiami sinonimiškai.
Pagarbiai
VLKK konsultantai


Darykim išvadas

Filosofai - menkystos visuomenėje?


Mane labai papiktino filosofo žodžio vartojimas, manipuliavimas, kaip neigiamas dalykas ir žodis. Toks asmuo laikytinas kvailiu, menkysta, kiek supratau iš straipsnio tono. O galbūt menkinama, kurie sakas filosofais. Klausimas ar aš negaliu laikyti savę filosofu, nes neturiu diplomo? Filosofais gali būti ir nediplomuoti, kurie mąsto kritiškai [pro pirštus į tą tikrąją esmę]. Filosofais tampama ir nežinant, kuris pats nežinant jis filosofuoja. Kiekvienas buvo filosofas, būdamas vaiku ir dar kartą susitiksit su filosofija, kaip busit senyvo amžiaus žmonės, kurie kels savo egzistencijos prasmės klausimus, šalia grabo budami. geras pavyzdys, tai nediplomuotas filosofas Benas Dupre parašęs tikrai įdomią, brandžią knygą "50 filosofinių įdėjų, kurias privalu žinoti".
Tai kodėl laikytina tai menkystomis? Pasak Platono, tik filosofai gali pilnai valdyti valstybę.

Marginalios partijos, išskyrus LNP?

Visos partijos išskyrus LNP yra marginalios, arba taps - tokią išvadą aš padariau perskaitęs jo straipsnį. Jei keli klausimus dėl skirtumų, ar neverta būtų paieškoti tų skirtumų, o nedarydamas išvadas, palankias Lietuvos Nacionalistų partijai prieš pačius seimo rinkimus. jei ir tektų nusivilti, tai tikrai ne mumis, kurios vadinamos marginalais, bet pačiu nacionalistu ir LNP, nežinia kiek tenai yra to marginališkumo.

Todėl, norėdamas parodyti skirtumus bei apšviesti visuomenę, aš parašysiu visų partijų istoriją, jų idėjas, tikslus, kadangi turiu net iš pačių įkūrėjų imta interviu, informacijai.

Tai tiek.