Рабство та ми [Стратагема 31]

Day 1,727, 08:32 Published in Ukraine Ukraine by Vilar47

Ч. 182 (232) / 12 серпня 2012 р.

Glass bridge at night, Guilin, China.
Скляний міст вночі, Ґуілінь, Китай.


З вітчизняного...
*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*
- Каже кум до кума:
- Я читав у газеті, що у Європі від алкоголю помирає кожен третій.
- Ну, то й що? Чого тобі, куме: нас же лише двоє!
*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*
Наочно... Й цілком "самодостатньої"... Якщо зважити позицію декотрих наших "політичних" діячів.

Чергова китайська(?) стратагема за матеріалами Валерія Чуґрєєва (див. "chugreev").
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~*~*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Стратагема № 31

Стратагема красуні

Відома також під назвою "Стратагема гарної жінки", "Красуня".

Приклади використання.

[З]

Стратагема красеня / красуні, стратагема залучення красеня / красуні, стратагема будується на плотському приваблення.

[B*]

Якщо у відкритому бою здобути перемогу над військом супротивника важко, ослаб або нейтралізуй його командира. Якщо у командира значний розум і сильна воля, впливай на його почуття. Один з можливих варіантів - направ до нього гарну жінку. Або використовуй жінку, яка має вплив на командира.

Жінка традиційно використовується як інструмент впливу і ключ до отримання інформації від секретоносіїв противника.

[K]

Принагідно стратег користується жіночими чарами, щоб вплинути на перших осіб в таборі супротивника.
~>~>~>***
[З] - фрагменти з книги Зенгер Х. фон. Стратагемы. О китайском искусстве жить и выживать. Том 1 и 2. - М.: Изд-во Эксмо, 2004.

[B*] - фрагменти з книги А.И. Воеводина "Стратагемы - стратегии войны, манипуляции, обмана".

[K] - фрагменти з книги Томаса Клири "Японское искусство войны. Постижение стратегии". Перевод с английского Котенко Р.В. - СПб.: Евразия, 2001.
*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*
Навряд це матиме вагоме значення для еРеспубліки, але нехай...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~*~*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

РОЗМОВИ "за кадром"





Коментар: знову агітацією та взаємними образами підмінюється послідовна й цілеспрямована дискусія щодо визначення долі й подальшої діяльності країни.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~*~*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ТАРАСІЙ


Без коментарів...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~*~*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ПРЕСА

Кілька публікацій, які я проглянув за сьогодні й які видалися "актуальними у контексті теми":

imamradyk - Слава нації? Ні. Смерть ворогам!

е-українська політика. БББ

Про Імама та про москву

[МінІнфо | 1727] Альянси

"Доборолась Україна до самого краю.." або "Що нам віщує день прийдешній?"

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~*~*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ЛІРИКА

Добре, писатиму передусім для себе, тож, якщо вам не подобається, - це вже ваш клопіт...

У "політичній" дискусії виринула тема рабства як явища в еУкраїнському суспільстві. Фактично це є продовження явищ та процесів "справжнього" українського життя.

Рабство існує не лише "як саме в собі", але й як сукупність наслідків та реакцій, які воно викликає. Пригадаємо історію. Так, протягом тривалого часу, - останніх кількох сотень років, - Україна зазнала фактичного "рабства" (яке виражалося у формі тих суспільних відносин, що панували у країні, або ж, навіть, об'єктивувалося "непрямо")... Тобто, так чи інакше, українці перебували у власній країні у становищі "людей другого сорту".

Наслідок: подібне "принижене" становище викликало прагнення до помсти, до руйнації тих відносин, які доводилося спостерігати. Тобто, об'єктивні реакції "раба" на те, що йому доводилося зазнавати.

Саме однією з таких "реакцій" і було прагнення до "спалення Москви" та руйнування "імперії". Логічним наслідком було здобуття незалежності. Але чи надалі подібна "реакція" буде корисним стимулом для суспільства?

Наведу такий історичний факт... При вступі до Мальтійського лицарського ордену потенційних членів перевіряли на предмет того чи вони самі, чи хтось з їхніх пращурів, перебували у рабстві.

Чому? Тому, що тут значної шкоди могло бути завдано не лише самооцінці особистості, сприйняттю нею оточуючого, але й спонукальним мотивам... Тобто, тим самим створювалися передумови для "неадекватності дій" такого кандидата в подальшому.

Тепер поглянемо на сучасну еУкраїну. За межами еРеспубліки було проведено агітаційну кампанію під гаслом "захисту від Москви", а також в самій еУкраїні вже протягом тривалого часу у якості політичного гасла використовується вже звульгаризоване "На Москву!". Саме безглузде виконання останнього призвело до появи першого...

Тобто, ми маємо тут саме ту, задавнену вже, "рабську реакцію", яку намагаються експлуатувати теперішні еУкраїнські "можновладці".

Зараз можна побачити, що колишній "Президент" вказує на потребу у приході "нового покоління". Але чи це й справді були ті, "живі" люди? Гадаю, що до теперішього "буму серед еУкраїнців" значною мірою причетні й ботоводи. Тут можна згадати як мінімум три сили. "Колишня офіційна" влада та її прихильники; представники поточної "офіційної" влади... Й не будемо забувати, що чимало еРосіян протягом останнього часу набули громадянство еУкраїни включно з їхнім колишнім Президентом...

Нахабство, з яким поводиться еУкраїнська еліта теж має давні корені...

Нагадаю два слова... Честь та гідність... Знову прошу переглянути згадку про лицарів... Саме тут криється основа для того успіху у стратегії, якого еУкраїна не має.

Якщо "честь" позначає ставлення інших до особи, то "гідність" передусім вказує на ставлення особи до самої себе. Обидві категорії стосуються ділової репутації.

Основні предстваники "еліти" еУкраїни належать до "ділового світу"... Але України. Й тут їм доводиться спостерігати ті звичні й усталено викривлені відносини вітчизняної "ОЛІГАРЇХІЇ". Коли домінує не питання щодо якості послуг/продукції/відповідності потребам клієнта (те, що зумовлює успіх "позитивних компаній"), а здатність "увірвати грошей тут та зараз"... Й коли ці самі гроші ставляться у якості основної цінності й самоцілі...

...Ще одна реакція, притаманна колишнім... "Людям, позбавленим всього"... Й коли люди перестають вбачати цінність у інших.

Зважимо й на те, коли нам вказується, що ми маємо нехтувати думкою тих, хто мав би нам допомагати... Питання репутації... Й ще один "спадок минулого"... Адже, саме тривала й цілеспрямована діяльність задля користі "спільної справи" і є тією ланкою, яка дозволяє у подальшому претендувати на "частку від загального блага"... "Блага" від членства у альянсі, "блага" від допомоги нашій країні та нашим громадянам в обмін на нашу допомогу й наші зусилля "на користь справи"...

еУкраїнців було "відірвано" від імнформації про наш альянс й звичнми тоталітарними методами "розтлумачено", що саме "з нами було зроблено"... Відгомін "сучасності"?

Саме так виглядали дії "керівництва" еУкраїни "зі сторони". Нам пропонується "не зважати на думку оточуючих"?

...Тобто, забути про власну честь... Але, як відомо, людина позбавлена честі не може претендувати на значні здобутки чи позицію... Вона позбавлена "репутації". Саме такі "закони" діють у сучасному Світі... Хоча в деяких олігархічних країнах це виглядає інакше... Хоча й це з часом мине.

Чому? Просто тому, що країні потрібно розвиватися...

...Ставлення оточуючих є не менш вагомим аніж ставлення людини до самої себе... Ставлення до інших держав... Та твоєї власної.

Те, чого позбавлена сучасна еУкраїна.

Так, наша еліта схильна діяти згідно з "радянськими зразками"... Але посилання на "відсутність досвіду", коли насправді принижується твоя країна, видаються неприпустимими.

Громадяни повинні думати самостійно, якщо вони дійсно прагнуть кращого майбутнього для себе, своєї країни й своїх дітей. Саме те, що виадється незвичним для нашої "еліти".

Ми живемо у Світі та еСвіті. Ми взаємодіємо. Не лише у межах співтовариства еУкраїни, але й у межах еСвіту в цілому. Саме тут ми можемо знайти широке коло для підтримки нас самих та наших починань. Те, чого нашій країні давно не вистачало.

Слід думати самостійно...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~*~*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ЗВІТИ / REPORTS (links inserted)

Ранок розпочав з саплаїв еАвтралія, Новий Південний Уельс, бій 12 проти еІндонезії.

Дещо пізніше повернувся туди ж, бій 13, аби добити одного "опонента".

Під вечір мав відстрілятися згідно з наказом. еАвстралія, Північна територія, бій 12 проти еІндонезії. Саплаї стояли "не нра той бій" і взагалі, - були відключені.

Тож, через деякий час повернувся аби отримати "винагороду за наказ". еСША, Мексиканська затока, бій 1.

Пізня ніч... Вирішив "позбирати прапорці"...

еБолівія, Бені та Кочабамба... Бій 9 проти еАргентини... Прапорець отримав.

Відтак, еФінляндія, Кешк-Еешті, проти еЕстонії, бій 10.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~*~*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Beautiful Chinese Girl Painting Wallpaper.
Картина з гарною китайською дівчиною (шпалера).


P.S. Сало.