Podsumowanie 1 edycji i START 2 edycji eBUK na Mundialu.

Day 3,864, 11:12 Published in Poland Poland by pierogowaty

O naszym meczu szkoda pisać dla mnie to był pech i za duża asekuracja ,a bez podejmowania ryzyka nie można wygrać meczu. Jestem ciekaw komentarzy w sprawie to co zrobili sędziowie w czasie drugiej bramki i chwile przed nią. Jak miała być zmiana która się cofnęła w momencie jej wykonywania później techniczny wpuszcza zawodnika Senegalu (który leżał na murawie z dobre 5 minut) centralnie pod piłkę podaną od Krychowiaka xD.

Zaskoczył trener Kolumbii nie wiem jak można ,nie wystawić James ,zdjąć po 30 minutach Juan Cuadrado ,facet ma jaja albo robi niezły sabotaż przecież to Argentyńczyk 😉 i ta kartka czerwona też taka za szybko później były bardzo ostre faule które nawet nie kończyły się żółtą...

Pula wyniosła po zaokrągleniu 50 000 PLN

Iroh89 fra_diavolo Tych dwóch panów trafiło dokładny wynik Pol-Sen tak tylko informuje 😛 (Lincz)

PS. Podziękowania dla jedimindtrick za nagrody W złocie! 🙂

Wyniki: Tutaj

Druga Edycja eBUK MUNDIAL:

Rozpoczynamy od czwartkowych meczów do końca fazy grupowej
Obstawiamy do początku meczu Dania-Australia w Samarze czyli (21.06) do godziny 14:00 polskiego czasu, 5:00 czasu erepowego. Wpisowe takie jak było 1000 PLN.

Zasady-Pytania-Informacje:

1.Obstawiamy Dokładny wynik każdego meczu.
2.Za wskazanie dokładnego wyniku dostajemy 3 pkt.
3.Za dobre wytypowanie zwycięscy czyli np. Obstawiamy 2:1 ,a mecz się skończy wynikiem 1:0 dla drużyny którą wskazaliśmy dostajemy 1 pkt.
4.Typujemy za pomocą komentarza pod tym artykułem.
5.Dlaczego nie endorse ktoś się spyta ,a Dlatego żeby była większa pula 😉
6.Wyniki będą aktualizowane w Doc googla na koniec każdego dnia, arkusz zrobię jak już będzie paru typerów i dam link Tutaj
7.Oczywiście typy wysłane na prywatną wiadomość się nie liczą.
8.Jakie macie zabezpieczanie czy was nie oszukam na 1000 waluty w sumie to żadne. Musicie liczyć na moje słowo i wierze że trochę grajków się znajdzie 😉 Będzie miło dla Was trochę się pomęczyć.
9.Wygrywa Trzech którzy zdobędą najwięcej punktów, Pierwszy 50%, Drugi 30%, Trzeci 20% oczywiście całej puli.
10.Żeby nie było jakiś nie domówień sam też biorę udział 😉
11. WYNIKI MUSZĄ BYĆ PODANE WEDŁUG SCHEMATU X-Y (GDZIE X I Y TO LICZBA GOLI) Bez żadnych ,dwukropków ,średników czy spacji.