Діяльність влади за серпень. Підсумок.

Day 2,116, 03:19 Published in Ukraine Ukraine by Slayer85
Вітаю!
Сьогодні добігає кінця каденція нинішнього президента Валевіко, тому вирішив провести короткий підсумок роботи його команди.

Отож почнемо.

Внутрішня політика:

1)Було успішно заТОшено дві опозиційні партії НПУ та Партію Анархістів екс-президентами України – Круком Шино та Доктором Фаустом.

Як не дивно президент і його команда не засудили ТО, і неофіційно підтримали ТО.

2)Через ТО партій та закінчення договору НАПу між Україною та Угорщиною, частина опозиційних МЮ вирішила показати своє невдоволення діяльністю влади та воюючи в битвах проти Угорщини.

Влада вирішила не йти шляхом перемовин з невдоволеними, а діяти методом кнута, тобто застосувавши санкції проти «бунтарних» МЮ: позбавивши їх фінансування (якого не було) та кредитування (для покращення тренувальних центрів). Тим самим погіршуючи конфлікт «влада – опозиція».

3)Дуже жалюгідний вчинок влади - це повернення через тікет орги з приватним ґолдом (ґолд належав Тарасію, який передав його Гвардії).

Влада мотивувалася законом, який не був опублікований під час президентства Пазелі, тобто таким який не набрав чинності і не мав жодного юридичного обґрунтування, але щоб якось виправдатися, надрукувала його під час каденції нинішнього президента Валевіко.

Висновок: Внутрішня політика була проведена абсолютно провально. Внутрішнє напруження в державі набуло критичної точки.


Зовнішня політика:

1)НАП між Угорщиною та Україною не був продовжений вчасно, що не гарантувало безпеку Україні з боку Угорщини;

2) Фанатичне захоплення «паленням Москви» і "дороги до Фінляндії", жодної користі для України не принесли і лише дрейнили наш дамаг, який би пригодився союзникам.

3) Провальні перемовини Валевіко з угорським президентом, який мав надію на стабілізацію внутрішньої ситуації в Україні та що Україна згідно продовженого договору таки оголосить НЕ Угорщині, щоб та змогла повернути українські регіони, які необхідні для коридору до Росії. Валевіко відмовив в оголошенні НЕ, тим самим порушив договір НАПу.
Також президент почав звинувачувати угорців в розпаленні нового протистояння між Україною та Угорщиною.

Президент Угорщини Borharisnya, готовий до перемовин з українською стороною, але через неможливість президента Валевіко вирішити внутрішні проблеми в Україні не бачить в цьому сенс.

4) Зараз багато країн відмовляють у підписанні МПП, бо вважають нинішню владу ненадійною та такою, яка не може вирішити внутрішні протистояння в Україні, а кому потрібен союзник з внутрішніми проблемами?

Висновок: Влада не змогла вирішити внутрішні проблеми, які спричинили зовнішні, президент на перемовинах з угорським президентом проявив упередженість та не професійність.



Міністерство економіки:
Тут можна сказати дуже багато (я навіть планував видати статтю, коли ще працював конгрес), але обмежусь найголовнішими тезами.
1)Було введено новий вид податку, це податок на роботу менеджера, в Україні цей податок становив одразу 20%, що спричинило значні збитки для українців. Влада мала відреагувати миттєво, знизивши податок до мінімально можливого 1%, як це зробили майже всі країни есвіту, натомість вирішила показати свій бюрократизм та заваливши проголошений закон на зниження податку до 1% одним з найнебезпечніших» опозиціонерів 😉
Тому українці ще добу змушені були платити додаткові 20% податку, або не працювати на власних заводах взагалі.

За моїми дослідженнями, після зниження податку до 5%, податок на роботу менеджера становив 0.46грн за 1 завод/ресурсну, наразі 0.54грн. МінЕК повинен був досліджувати коливання цього податку, та реагувати, щоб українці не бідніли на власному виробництві, як приклад: знизити цей податок до 1%, а поповнювати бюджет за рахунок податку на продаж, імпорт або збільшення мінімальної зарплатні, тобто збільшити податкове навантаження для середнього та великого бізнесу, і сприяти розвитку новачків, які працюють виключно для власного самозабезпечення.

2)Виведено 200.000 грн з казни без обговорення, та згідно принципам діяльності конгресу повинен був відхилений, але провладна більшість знехтувала ним і закон було прийнято. Куди і навіщо були виведені гроші невідомо.

3)Знижено податок на зброю, щоб українці мали можливість купувати дешевше на ринку. Не секрет, що багато українців та іноземців продають зброю не через ринок, а через прямий донат, що суттєво знижує їх вартість, але є певний ризик бути ошуканими.

Висновок: мінЕК виявився вкрай недосвідченим на займаній посаді та неналежно виконував свої зобов’язання.


Міністерство Оборони:
Україна проводила активні бойові дії на території Росії та Фінляндії і намагалась втриматись в корінних регіонах останньої, але Росія активно повертала захоплені регіони, тому Україні разом із союзниками приходилось неодноразово «палити» Москву і прилеглі території. Ці битви не приносили жодного позитиву і задоволення, лише банальне виконання ДО.
Дивує лицемірство деяких українських провладних особистостей, які спочатку кричали в шаутах «Fight for Ukraine», а після епічних поразок називали ці битви рутиною та не важливими битвами.

Під час перших двох тижнів МО імітував хоч якусь діяльність, видавав накази в газеті в координаційному чаті, а потім взагалі зник з невідомих причин.

Зараз Україна зазнає нападів з двох боків: з боку Угорщини та Росії, а президент, заявив, що пріоритет – це допомога союзникам, яких нині стає дедалі менше.

Висновок: МО вибрано невдало, тому його діяльність бажає кращого. Краще б була Зена Варіор – один з найкращих та відповідальних МО.


Міністерство Закордонних Справ

В першу чергу хотів подякувати нашому МЗС, за його клопітку роботу, та повернення на посаду хоча б наприкінці каденції.

Висновок: 😑


Міністерство культури:

Вважаю, що ця посада не є доцільною та ефективною(дві статті за місяць), та цю роботу могло виконувати Міністерство Інформації.


Міністерство Інформації та Міністерство демографії.
Це єдині міністерства до яких немає жодних претензій, вправно виконували свої зобов’язання, тому і заслуговують на позитивний відгук 😉

Підсумок:
Дуже здивований, оскільки під час першого президентства, президент Валевіко досить вдало дотримувався позиції - влада для всієї України, а не лише для провладних партій, тим самим зарекомендував себе як один з найкращих президентів, а зараз більше схожий на наляканого студента, якого неочікувано вибрали керівником студентського парламенту.
Діяльність його оцінюю, як незадовільну, оскільки не зміг забезпечити ефективну діяльність більшості міністерств та не доклав жодних зусиль для вирішення конфлікту всередині України.

P.S. Вибачте за стіну тексту та відсутність картинок, бо стаття була б ще масштабнішою 😉


Дякую за увагу!



Діяльність влади за серпень. Підсумок.
http://www.erepublik.com/en/article/-1-2314914/1/20