(eNS) Hírek a bajnokságból

Day 670, 08:04 Published in Hungary Hungary by Heidar
Köszönet...

Rövid közleményében az MKB Veszprém FC szeretne köszönetet mondani annak a csapatnak/csapatoknak, aki nem képes a pályán folyó küzdelemben szembeszállni velünk, ehelyett inkább egy hete folyamatosan a 'mocskos trükkökkel' próbálkozik, több, kevesebb sikerrel.
Hasonló jókat a továbbiakban neki is!

Hajrá Építők!

DevilTeam, manager

Meglepő vereség

Ezidáig nem adtam ki ilyet,de most úgy érzem eljött az ideje.Csapatunk igen meglepő vereséget szenvedett a legutóbbi fordulóban hazai pályán.A vereség oka egyértelműen a bírói tevékenységnek tudható be.
A 31. percben történt esemény hatalmas játékvezetői tévedés volt és ez a tévedés akár a Fekete Sasok feljutásába is kerülhet.A forduló előtt 3pontos hátránynál álltunk a 3. helyen.Egy fiatal csapattal szemben termesztésen a kötelező három pont volt az elvárás,de hiába,az eredmény kísértetiesen hasonló a negyedik fordulóhoz.Akkor a Fekete Sasok csupán 2 mérkőzésen voltak túl és mégis 4-1 arányú idegenbeli győzelmet értek el a jóval esélyesebb Érdi VSE csapat ellen.Úgy tűnik a történelem ismétli önmagát.
A vereséget nem indokolta semmi,hiszen korábban a Semmi Esetre SE ellen is döntetleneket értünk el.Gratulálunk Incsabának és sok siket kivánuk nekik.

Loctus, manager,tulajdonos,edző meg miegymás...

A Game Utd. hozta az 1 pontot....

2009-09-19én 20:00kor találkozott a Lions Indomptables és a Game Utd az Omnisport stadionban.
A meccset Irre Levant (S5, H6) bíró vezette.
Végeredmény: Lions Indomptables 1 - 1 Game Utd.
Félidőben: (0 - 0)

A kezdőrúgásnál mind2 csapat erősen bekezdett, és a Game United taktikus és megfontolt játéka meglepett minden nézőt.
Minden helyzetben látszott, hogy partnerként veszi fel a harcot az ellenfelükkel, a szintén jól játszó Lions Indomptables csapatával. A végkimenetelben a csapatok nem bírtak egymással és 1-1es döntetlennel vonultak az öltözőbe a meccs végén.

Larssonka-t (kép), a Game United vezetőedzőjét megrohanták az újságírók azonnal a meccs lefújása után, szerencsére sikerült mikrofonvégre kapni egy perc erejéig:

Riporter: Üdv Larssonka!Gratulálok a mai mérkőzéshez, ez mindenképpen előrelépés a csapat jövőjére nézve.

Larssonka: Üdvözlöm a kedves nézőket és hallgatókat (szerk.: és olvasókat 😛 ). Igen mindenképp jól teljesítettünk ma, az eddigiekhez képest.

Riporter: Hogy látja, az élkövetkezőkben is számíthatnak a szurkolók a csapat jó teljesítményére?

Larssonka: Azt gondolom mindenképp számolhatunk jelentős javulásra, amit az új edzéstervezet, megfelelő forma és a megfelelő játékosok kombinációja ad ki.

Riporter: Mit gondol a másik csapat játékáról/játékosairól?

Larssonka: Egyértelműen partnerként vettük ma fel ellenük a harcot ,de ugyanakkor nagyon jó teljesítményt nyújtottak az ellenfél játékosai is, és ezúton gratulálnék a vezetoedzonek is.

Riporter: Pál Olasz az Önök kapusa az első félidőben bokarándulás miatt nem tudta folytatni a játékot, nagy gondot fog okozni a hiánya?

Larssonka: Úgy gondolom lesz megfelelő tartalékunk a helyére, de hiánya mindenképp zavaró lesz.

Riporter: Mit mondana Krisztian Mikkulski teljesítményéről, aki a meccs legjobbja is lett és így bekerült a hét csapatába?

Larssonka: Fontos játékos a terveimben, vele sokat fejlődhet a csapat és elérhet jó eredményeket.

Riporter: Köszönöm szép a válaszokat, további sok sikert a csapatnak.

Larssonka: Szívesen. Köszönöm a gratulációkat.