Day 630, 11:56 Published in Hungary Hungary by Heidar
eMagyar Kupa negyedöntő, 1. mérkőzések

Hajrában tarolt a Vörösberény

Vörösberény (Lionbridge) - Huba Boys (Weisz Manfréd Huba): 4 - 2 (1 - 1)

Egy lüktető, változatos mérkőzésen a hazai csapat a Tatabánya után egy újabb nagy vadat ejtett el. Bár a hazaiak többet birtokolták a labdát, a vendégek előtt adódott több lehetőség. Egészen a hajráig döntetlenre álltak a csapatok, ekkor azonban a vörösberényiek még rá tudtak tenni egy lapáttal és 2 gólt is berámoltak a Huba Fiúk kapujába. Előnnyel és önbizalommal telve utazhatnak Lionbridge tanítványai a Weisz Manfred ground-i visszavágóra.

A cél szentesíti az eszközt.

MKB Veszprém FC (DevilTM) - Diósgyori VTK - BFC (Zoli84): 1 - 0 (0 - 0)

Az eNB 2-ben vitézkedő hazaiak fő célja a vereség elkerülése volt az első osztály ellenfelükkel szemben. Teljesen behúzódtak a saját kapujuk előterébe, a vendégek pedig nem tudtak kibontakozni a szoros őrizetben. A szinte helyzet nélküli meccset egy jól eltalált lövés döntötte el a 86. percben az Építők javára. A cél szentesíti az eszközt, azaz a veszprémi szurkolók egy hasonló játékkal 0 - 0-ra kihozott visszavágóval már most kiegyeznének. A küldetés nem lehetetlen...

Még semmi nem dőlt el.

Fekete Sasok (Loctus) - Semmi Esetre SE (McMurphy): 1 - 1 (0 - 1)

Tovább őrzi veretlenségét Loctus mester a Sasok kispadján. Az eNB 1-ben remeklő SESE ellen a negyedöntő első mérkőzésén döntetlent ért el. A mérkőzés közepes színvonalú volt, a csapatok nem kockáztattak feleslegesen. Így nem is lehetett más a végeredmény mint döntetlen. Az első félidőben a vendégek, míg a másodikban a hazaiak játszottak aktívabban. A döntés a jövő heti visszavágóra maradt.

A kupában is menetel a Crabmansion.

FC Crabmansion (Pookie8😎 - FC Saints (B😎: 2 - 0 (0 - 0)

A remek formát mutató Crabmansion a bajnokság (4 - 1) után a kupában is hasonló magabiztossággal győzte le a szenteket a Budai II László Stadionban. Labdabirtoklásban és helyzetekben is ellenfelük fölé nőttek. Jobb helyzetkihasználással már az első meccsen eldönthették volna a továbbjutást.

Hivatalos chat szoba: mibbit.com (nick: erepes neved / channel😶e-N😎