[ADMIN] Поради молоді. 2,973

Day 2,973, 04:29 Published in Ukraine Ukraine by Riardiray





Ну раз сказали що працюємо , то будемо працювати. Ось вам перші наробітки нашою молодою командою в оформлені вашим улюбленим лінивим офіцером.
еRepublik - це гра, яка вимагає від гравця обізнанності в багатьох сферах людської діяльності, тому на перших порах буває складно розібратись в усіх її тонкощах. Отже взявши за основу попередні статті ми прибрали пункти які на даний момент не є актуальними і добавили нові, з часом ця стаття ввійде як додаток до бібліотеки новачка(але це буде оформленно згодом).


Прошу до вашої уваги: Поради новачкам:

1. Так склалось, що в сучасних умовах найголовніше в цій грі – це сильний аккаунт. З цим тобі можуть допомогти у військовому загоні, до якого ти вступиш або вже вступив.

2. Не створюй ще одного аккаунта. Маючи 2 і більше аккаунтів з одної IP адреси ти ризикуєш втратити обидва аккаунти (Але є виключення, а саме: якщо грають родичі з одного ІР - то є можливість використання декількох акаунтів, але категорично забороняється будь яка взаємодія між ними - навіть найменша взаємодія прирівнюється до безстрокової заборони гри).

3. Сучасні реалії в грі показали , що новачок не зможе показати себе в військовому модулі грі зі своїм початковим акаунтом(тому що для досягнення якогось гарного рівня потрібно набрати достатній рівень сили, а для цього потрібно “туклікати” мінімум рік - два(при умові повністю прокачаних тренувальних центрів) і варто не забувати що ті хто раніше прийшли в гру теж не будуть втрачати час і будуть ставати все сильніше і сильніше), тому якщо ви плануєте грати без системи ‘’ реінкарнації ’’, роби уклін на економічний модуль, а саме: розбудова шахт по виробництві зброї (детальніше ви можете прочитати тут:
http://www.erepublik.com/uk/article/szlach--2573950/1/20 ).

4. Не потрібно бездумно витрачати золото. Першочергово необхідно вдосконалити перший тренувальний полігон який не вимагає золота при тренуванні. Також не потрібно купляти енергетичні батончики та різні підсилювачі за золото не переконавшись перед цим в їх вигідності.

5. Перечитуй (переглядай) пресу, там можуть бути цікаві та/або корисні для тебе речі. Нерідко зустрічаються різного роду роздачі, завдання чи вікторини. Також там можна постійно побачити звіти та/або плани влади, а також накази МО (Міністерства Оборони).

6. Вплив(Дамаг) може бути збільшено за рахунок зброї. Чим краща зброя, тим значніше вона збільшує твій вплив. Проте у використанні зброї гравцями з невеликою силою є певний мінус, а саме більш швидке підвищення рівня, тому доки в тебе мала сила, варто використовувати зброю лише в разі крайньої необхідності. Також є можливість використовувати так звані військові набори ("паки"), детальніше про які ми розповімо у наступних статтях.

7. Енергетичні батони – дуже важлива річ, їх не потрібно просто так витрачати. Ти заробляєш 1 батончик виконуючи ДО (від англ daily order) – це щоденні накази військового підрозділу) та заробляючи бали престижу в тижневому змаганні . Маючи 30 тисяч сили і 10 батончиків ти можеш взяти БХ в д1(першому дивізіоні) і отримати БХ медаль (від англ battle hero - медаль героя битви дається за найбільший нанесений вплив (дамаг) в одному раунді битви).

8. Не радимо вам будувати заводи – це збитково. На початку для новачка вигідно починати з виробництва сировини на шахтах і тільки тоді коли ти станеш виробником який може себе забезпечити - будуй заводи.

9. Заробляти можна за рахунок написання статтей – пишеш статті і народ тобі сам платить за статтю 25, 10 або 5 грн. Якщо ти маєш хист до журналістики та публікуєш цікаві та дотепні статті, то можливо від 300 до 600 грн.

10. Не вір гравцям які запрошують тебе в партії , військові підрозділи або пропонують безкоштовне золото. Люди можуть бути дуже переконливими та обіцяти золоті гори, але в кінці кінців ти можеш постраждати. Тому радимо спочатку порадитись з кимось із знайомих досвідчених гравців.

11. Купуй тренувальні центри лише під час акцій 45%, вони бувають лише раз в місяць, приблизно 7-го числа.

12. Шукай місце роботи на свій вибір: ти можеш працювати у великих країнах за заробітню плату 70+ гривень в день, а можеш працювати на вітчизняного виробника виробляючи їм товари, і в майбутньому ти зможеш розраховувати на їхню допомогу при відкритті своєї якоїсь справи.

12,1. Зверни увагу, в деяких МЮ (від англ. Millitary Unit, військовий загін) пропонується робота на заводах за пайок, що інколи є вигіднішим за роботу на іноземця з великою заробітною платою.

13. Можна отримувати платню за роботу в партії, наприклад, працювати в спам - відділі партії, або запрошуючи в гру новачків.

14. Пам'ятай, що про тебе завжди піклується Міністерство Демографії, ти можеш задавати нам будь-які питання по грі, а також просити допомогу та поради. Наші двері відкриті для кожного і ми будемо намагатись допомогти.
P.S. Будемо раді прочитати коментарі з вашим варіантами пунктів по допомозі молоді, які ми внесемо(якщо вони будуть справді корисними).


Тут мали би бути програми по допомозі новачкам, але вони ще в стадії огляду і з’являться трішки пізніше.